Zbiórka ZSEiE w Skoczowie

Po raz kolejny organizujemy zbiórkę odpadów elektrycznych, elektronicznych oraz baterii i akumulatorów w Skoczowie i miejscowościach na terenie gminy.

Urząd Miejski w Skoczowie organizuje w dniach od 20 czerwca 2011 r. do 22 czerwca 2011 r., w godzinach od 8:00 do 15:00, na terenie Gminy Skoczów, zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórkę przeprowadzi firma Elektrozłom Sp. z o.o.. Powyższa firma podstawi samochody w miejscach, podanych w poniższym harmonogramie, do których można będzie zwozić zbędny, niepotrzebny, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Mieszkańcy Gminy Skoczów, chcący wywieźć niepotrzebny sprzęt, będą mogli w/w sprzęt oddać NIEODPŁATNIE.

Bliższe informacje na temat zbiórki można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Skoczowie, w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska, tel. 33 853 38 54 wew. 107.

Zbiórka organizowana jest przy współpracy z „Fundacją CZYSTA ZIEMIA na rzecz walki z odpadami” ( www.czystaziemia.org ).

link do informacji o zbiórce na strona Urzędu Miejskiego w Skoczowie: http://www.um.skoczow.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=3139