„Bielsko-Biała kocha recykling”

bat kocha recykling

Zachęceni sukcesem z ubiegłego roku, postanowiliśmy ponownie włączyć się  w ogólnopolską akcję „Kocham recykling” – EkoWalentynki 2014 r.

Organizatorem akcji jest znany ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.

14 lutego 2014 r.(Piątek) wolontariusze Fundacji Czysta Ziemia, będą wręczać lizaki w kształcie czerwonych serduszek, każdemu kto zechce oddać nam minimum 7 bateryjek.

Trwa ustalanie miejsc, w których będziecie mogli spotkać naszych wolontariuszy.
Pod hasłem „Bielsko-Biała kocha recykling” chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Jako, że jesteśmy organizacją promującą ochronę środowiska, nie będziemy produkować śmieci, jakimi       są plakaty i ulotki.

Promocja akcji, będzie odbywać się tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu; portali lokalnych mediów, portali społecznościowych i rozgłośni radiowych.

Jeszcze raz dziękując wszystkim mediom, za wsparcie jakie otrzymaliśmy podczas zeszłorocznej akcji – jesteśmy przekonani, że i tym razem nas nie zawiodą.

Słodkie EkoWalentynki promują nie tylko recykling zużytych baterii, ale są również okazją do promocji naszego miasta, jego urody i ciekawych miejsc, które mogą stanowić atrakcję dla turystów z całej Polski.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji i tych, którzy przyniosą bateryjki i tych, którzy zechcą zorganizować samodzielną zbiórkę.
Zbiórki mogą odbywać się w kawiarniach, pubach, sklepach, firmach, szkołach i przedszkolach – my zapewnimy pojemniki, lizaki i odbiór.

Koordynatorem akcji jest – Anna Kastura
Kontakt: kastura.anna@gmail.com ,  tel.: 721 058 085

Żeby akcja przebiegała sprawnie, potrzebna jest również pomoc wolontariuszy.

Kochani wolontariusze prosimy, błagamy nie zostawiajcie nas samych.

Czekamy na wszystkich uśmiechniętych, pozytywnie zakręconych i chętnych do
ciężkiej pracy 😉

ekowalentynki 2

ekowalentynki